O nas

W trosce o zdrowie oraz zadowolenie naszych Pacjentów od ponad 20 lat zapewniamy profesjonalizm, najwyższą jakość, higienę oraz kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Poznaj nasz zespół

Lek. stom.

Maria Szpara

Specjalizuje się w  Endodoncji, Stomatologii zachowawczej, Periodontologii

O mnie
Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności, by zachowywać najnowsze standardy leczenia. Szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza z endodoncją, problematyka zaburzeń stawu skroniowo- żuchwowego oraz przebudowa zgryzu z zastosowaniem materiałów kompozytowych. Dla lepszego efektu prac wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu lup stomatologicznych oraz mikroskopu. Dzięki stosowaniu mikroskopu oraz nowoczesnych systemów endodontycznych uzyskuje bardzo dobre rezultaty w leczeniu kanałowym zębów. Cechuje ją duża cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do pożądanego efektu leczenia, a także umiejętność dobrej komunikacji z pacjentem. W wolnych chwilach relaksuje się grą na gitarze i pianinie oraz dbaniem o kondycję fizyczną.

Lek. stom. specj. stom. ogólnej 

Aleksandra Herman-Rusiecka

Specjalizuje się w Protetyce, Stomatologii zachowawczej, Stomatologii i medycynie estetycznej

O mnie
Od 1992 roku jest właścicielem i lekarzem prowadzącym własną praktykę stomatologiczną. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1991 r.), W 1996 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii ogólnej. Po zdobyciu tytuły specjalisty nadal poszerza swoje umiejętności na licznych kursach stomatologicznych w kraju i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, estetyki, implantologii i periodontologii. Na bieżąco śledzi rozwój światowej stomatologii. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce.
W pracy łączy umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z pacjentem, cierpliwość, dokładność i profesjonalizm, a dobro pacjenta jest dla niej wartością nadrzędną.
Zainteresowania: psychologia, sport (rower, pływanie, narty), promocja zdrowego stylu życia.

Lek. stom. 

Karolina Nowak

Specjalizuje się w  Endodoncji, Stomatologii zachowawczej, Periodontologii

O mnie
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła z wyróżnieniem w 2018r. W swojej pracy cechuje się dużym zaangażowaniem i dokładnością. Ceni w sobie chęć stałego rozwoju, by otaczać pacjentów jak najlepszą opieką, również tych najmłodszych. W wolnych chwilach spędza czas na świeżym powietrzu, czyta książki, a jej pasją jest gotowanie.

Lek. stom.

Kamil Polak

Specjalizuje się w Chirurgii Stomatologicznej

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w chirurgii stomatologicznej. Nabyłem go przede wszystkim podczas 5-letniego szkolenia specjalizacyjnego, które odbyłem pracując na Oddziale i w Poradni Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala nr 5 w Sosnowcu. Po złożeniu państwowego egzaminu uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Ponadto stale się rozwijam, uczestnicząc w licznych kursach. Do najważniejszych zaliczę 10-miesięczne szkolenie implantologiczne w Instytucie Vivadental w Gdańsku. Jestem członkiem International Team for Implantology – międzynarodowego stowarzyszenia profesjonalistów w implantologii.

Praca w szpitalu nauczyła mnie całościowego podejścia do Pacjenta, z uwzględnieniem jego chorób ogólnych. W pracy najważniejsze dla mnie jest, by Pacjent czuł się bezpiecznie, a leczenie przebiegało bezboleśnie i komfortowo.

Zapraszam na konsultację!

Lek.stom.

Dominika Wagner

Specjalizuje się w Stomatologii zachowawczej, protetyce i chirurgii

O mnie
Z uśmiechem na twarzy (pomimo maseczki) przyjmuję nawet najbardziej wystraszonych pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Pracuję również z najmłodszymi.
Zawsze z empatycznym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Aleksandra Gabryś

Specjalizuje sie w Profilaktyce
Stanowisko Higienistka Stomatologiczna

O mnie
Legitymująca się wieloletnim doświadczeniem dyplomowana higienistka stomatologiczna.  Uczestniczka wielu szkoleń, na bieżąco śledzi najnowsze metody profilaktyki chorób jamy ustnej.  Z najwyższą starannością wykonuje zabiegi higienizacyjne i edukuje pacjentów z zakresu prawidłowych nawyków higienicznych. Wyróżnia się wysokim poziomem empatii i zaangażowania w pracę, dzięki czemu pacjenci czują się bezpiecznie i  komfortowo w gabinecie.

Karolina Dulęba

Stanowisko Asystentka Stomatologiczna

O mnie
Dyplomowana asystentka stomatologiczna, która dołączyła  do zespołu Indentico w 2022 roku. 
Z ogromnym zapałem zdobywa doświadczenie i poszerza wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o komfort pacjenta podczas wizyty w naszym gabinecie.

Janina Gajda

Stanowisko Asystentka stomatologiczna

O mnie
Dyplomowana asystentka stomatologiczna, która do zespołu dołączyła w 2017 roku. Zajmuje się organizacją pracy w gabinecie oraz aktywną asystą podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Podczas pracy dokłada wszelkich starań, żeby pacjent czuł się maksymalnie zaopiekowany. Jej rozbrajające poczucie humoru pomaga rozluźnić się nawet najbardziej zestresowanym pacjentom.